V září se seznamujeme

Září ve školce patří poznávání a seznamování se školkou, třídou, kamarády a paními učitelkami. A když už poznáme své nejbližší okolí a kamarády, je čas vydat se společně na velký výlet po okolí.

Tentokrát jsme se vydali na společnou cestu na Bzukot. Počasí nám přálo a sluníčko nás po cestě příjemně hřálo. Na konci cesty nás čekala sladká svačinka a společné hry. Vytvořili jsme jeden velký společný kruh kamarádů z naší školky a postupně jsme si zamávali a prohlédli kamarády ze třídy Koťátka, Motýlci, Berušky a Kuřátka. Zatančili jsme si Kolo, kolo mlýnský a zahráli hru Medvěd, při které jsme si mohli prohlédnout všechny paní učitelky z naší školky. Rozloučili jsme se a zamávali si při hře Zlatá brána. Na závěr jsme všichni vyzkoušeli velkou skluzavku, na které jsme si užili spoustu zábavy.

4. 10. 2023 | Mgr. Andrea Štěpánová