Předvánoční čas
v Kuřátkách

Pro Kuřátka byl měsíc prosinec velmi nabitým, ale zároveň příjemně prožitým měsícem.

Hned z jeho počátku nás venku překvapila a potěšila sněhová nadílka – stavěli jsme sněhuláky a proháněli se na kopci po lopatách. Pro některé z nás to byla velká výzva, kterou jsme společně zdolali a těšili se z každé úspěšné jízdy z kopce bez karambolu.

Ve třídě jsme si také užili spoustu příjemných chvil. Navštívil nás Mikuláš, ocenil, co se nám za tento rok společně ve třídě podařilo a štědře každého z nás obdaroval. Upekli jsme také perníčky, kterými jsme pohostili naše rodiče při jejich návštěvě mateřské školy na Vánočních dílničkách. Předvánoční kouzelné chvíle ve školce jsme trávili rozbalováním dárečků od Ježíška (největší úspěch mělo nové autíčko do třídy a hudební nástroje). Nástroje nás inspirovaly k vytvoření kapely, která nám zpívala nejen koledy, ale i další lidové písně, které známe z průběhu roku.

Paní ředitelka i paní učitelky s dětmi vám přejí s láskou prožité letošní Vánoce a úspěšný rok 2024.

22. 12. 2023 | Bc. Barbora Fasorová