Vánoční čas ve třídě Kuřátek

Prosinec byl kouzelným měsícem, ve kterém si děti vyzdobily třídu, nazdobily stromeček a upekly perníčky. Přišel za námi Mikuláš s bohatou nadílkou a také nám přinesl adventní kalendář v podobě dřevěného stromečku, který nám vyrobil hodný tatínek. Každý si rozbalil svůj dáreček s cukrovinkou a obrázkem od kamaráda. Nechyběla ani oslava narozenin s netradičním dortem, který vytvořila maminka jednoho z oslavenců. Nejvíce jsme se těšili na společné vánoční setkání s rodiči, kde jsme si společně zazpívali koledy, vyrobili ozdoby, ukázali dárečky od Ježíška a naplnili bříška různými dobrotami a našimi perníčky. K radosti nás všech nám i napadla cukrová peřinka, na které jsme se povozili.

Děti, paní ředitelka i paní učitelky vám přejí klidné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném a mnoho zdraví a lásky v novém roce 2023.

21. 12. 2022 | Alena Mičkalová