Rozloučení s předškoláky

Ve čtvrtek 15. června 2023 na školní zahradě proběhlo pasování předškoláků, kteří odchází do školy.

Akce byla zahájena ve slavnostním duchu. Představili se všichni budoucí prvňáčci, kteří při této příležitosti ukázali, že už jsou samostatní a připravení stát se školáky. Předškoláci se rozloučili písničkou se slovy: „Došli jsme už na rozcestí, popřejte nám hodně štěstí. Ať na cestě životem, nezůstanem za plotem.“ Není divu, že tyto chvilky byly plné dojmů, jelikož jsme si všichni uvědomili, že jedna životní etapa končí a další začíná…

Po slavnostním zahájení si děti užily zábavný program na téma „Školka ve filmu.“ Děti se na chvíli mohly stát hercem či kaskadérem. V maskérně si vytvořily vlastní masku nebo si zatancovaly s choreografkou pod dohledem filmového režiséra. Celý den jsme si všichni moc užili. Nechyběl ani filmový fotokoutek k zachycení společných radostných okamžiků.

Všechny paní učitelky byly na své předškoláky velmi hrdé. A teď už nezbývá nic jiného, než popřát budoucím prvňáčkům hodně štěstí!

Bc. Kateřina Zelená | 28. 6. 2023