Koťátka a Motýlci školáky

V úterý 22. 3. 2022 jsme se s předškoláky ze třídy Koťátka a Motýlci vydali na návštěvu do základní školy Krásného, kam nás vedení školy pozvalo, abychom se na jedno dopoledne stali „školáky“ a vyzkoušeli si na vlastní kůži, jaké to v té velké škole vlastně doopravdy je.

Rozděleni na dvě skupinky jsme se zúčastnili části vyučovací hodiny přímo ve třídách, o velké přestávce jsme si prošli školu i si stihli pohrát na horolezecké stěně a potkali naše kamarády z minulých let nebo ty, které známe z hřiště. Měli jsme k dispozici i polovinu školní tělocvičny, kde jsme si mohli chvíli pohrát s míči a padákem. Tady jsme se také setkali s druhou skupinkou a chvíli sledovali i nácvik skoku vysokého dětí ze starších ročníků. Závěrem jsme se nasvačili ve školní jídelně.

Jak jsme si den užili, můžete vidět na fotografiích.

25. 3. 2022 | Mgr. Bc. Veronika Buchtová, DiS.