Kočičí kamarád Chico

V úterý 25. 1. 2022 nám paní Kovářová s Karolínkou přinesly do školky ukázat jejich kocoura Chica. Chico je na děti sice zvyklý, ale přesto byl ze začátku v rozpacích a nechtěl se s námi moc kamarádit, otočil se k nám zády, a ne a ne se ukázat, a to ani poté, co jej vymazlila většina zaměstnanců školky. Protože byl v přepravce, mohly si jej děti z blízka a bezpečně prohlédnout, kdo měl zájem, i pod dohledem pohladit. Když se nad námi konečně slitoval a začal pozorovat dění kolem sebe, mohli jsme se mu konečně naplno obdivovat.

Kocourek pookřál ve chvíli, kdy mu došlo, že ho cestou na vycházku neseme zpět domů, na zahradu rodinného domku rodiny Kovářů. Tady si konečně mohl protáhnout svoje tlapky a ejhle jak byl najednou ochotný nechat se hladit a drbat od svých nových dětských kamarádů.

27. 1. 2022 | Mgr. Bc. Veronika Buchtová, DiS.