Ferdík má nový domov

Byla to rozhodně šťastná náhoda, když se nám na našich toulkách po Juliánově a Židenicích podařilo náhodou narazit na odložené velké akvárium. Okamžitě nám blesklo hlavou – To by byl parádní domeček pro Ferdíka.

Jenže jak dostat tak obrovské akvárium z ulice Stejskalova až k nám do školky? Rádi bychom tímto poděkovali paní Ullrychové a jejímu sousedovi, kteří byli ochotní v rámci swapu za sklenici instantní kávy dopravit autem akvárium až na naši školní zahradu, aniž by s naší školkou měli v soukromém životě cokoliv společného. Je krásné, že se najdou lidé, kteří jsou schopní přiložit ruku k dílu pro dobrou věc a radost dětí jen z vlastní iniciativy.

Současně tak moc děkujeme paní Věrce a mnohým z vás, rodičů, kteří se spolupodíleli a podílejí na zabydlení našeho šnečka v jeho luxusním novém domově.

27. 1. 2022 | Mgr. Bc. Veronika Buchtová, DiS.