Podzim ve třídě Motýlci

Po dlouhých prázdninách se naše žlutá třída dočkala a my s ní! Jakmile do ní vstoupily děti, zase ožila.

Během prvních dvou podzimních měsíců jsme udělali kus práce… přivítali jsme nové, mladší děti, často smutné z odloučení od rodičů. Vězte ale, že i díky našim starším kamarádům pro ně první dny a týdny ve školce byly jednoduší. Naučili jsme se, kde máme své místo, jak to ve školce celý den chodí, že se můžeme jeden na druhého obrátit s prosbou o pomoc či obětí.

Na školním výletě jsme poznali kamarády a paní učitelky z ostatních tříd. Velké díky patří všem, kteří nám do školky donesli kaštany a jiné přírodniny – bylo s nimi tolik legrace!

Podzimní radovánky trávíme ale i na naší zahradě – jak kreativní naše děti jsou, o tom se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Věříme, že se v následujících dnech budeme setkávat ve zdraví a že budou děti domů odcházet s úsměvem a krásným prožitkem. Hřejivé listopadové dny přejí děti a paní učitelky ze třídy Motýlků!

Bc. Lenka Pasienková