Koťátka a jaro ve znamení změn

Jaro sebou přirozeně přináší mnoho změn, prodlužuje se den, rodí se mláďata a pučí pupeny. Letošní jaro přineslo několik změn i v organizaci provozu školy. Děti i paní učitelky se musely testovat, rodiče nesměli vstupovat do budovy školy, skoro dva měsíce jsme byli omezeni na poloviční počet dětí.

Nyní se naštěstí vše začíná vracet do normálu, jsme nesmírně rádi, že se nám do školky vrátily téměř všechny děti. Znovu se pozvolna adaptujeme na třídní režim a pravidla a po dlouhé době se shledáváme se všemi kamarády. Některá shledání byla skutečně dojemná. 😊

Teplé dny nám přináší více možností k pobytu venku. Užíváme si venkovní hry, oprašujeme koloběžky a v nekonečném údivu sledujeme zázraky, které nám příroda nabízí.

Rády bychom za třídu Koťátek poděkovaly všem rodičům za trpělivost, vstřícnost, pochopení a pozitivní přístup v posledních měsících. Děkujeme, vážíme si vašeho přístupu.

Bc. Veronika Hanušová