Zájmové kroužky pro děti

Tančíme pro radost

Období: říjen  - květen

Obsahem je radost z tance, pohybu, rytmu. Nabízíme ve spolupráci s portálem www.krouzky.cz.

Podrobnější informace i přihlášku do kroužků najdete po kliknutí na tento odkaz.

Sportík  -  úterý

Období: 19. 9. - 5. 12. 2023 / 12 lekcí a jaro 2024 12 lekcí

Sportík probíhá v dopoledních hodinách v Sokolovně-Juliánov pod vedením externích instruktorů ze Sportíkovy akademie: www.sportik.cz

Obsahem jsou zábavné pohybové aktivity, základy některých sportů, relaxace apod. za využití mnoha atraktivních sportovních pomůcek.

S sebou do batůžku:

Přihláška dětí do seznamu na nástěnce školy.

Angličtina  –  středa

Období: říjen  - květen

Obsahem je tvorba základů konverzece u začátečníků či u pokročilých zdokonalování konverzace v anglickém jazyce  zábavnou formou - prostřednictvím písniček, her, říkanek, komunikačních aktivit s kvalitní lektorkou. Vhodné pro děti s dokončeným vývojem v českém jazyce.

Přihláška dětí do seznamu na nástěnce školy.

Výtvarný ateliér  –  čtvrtek

Období :  říjen  - květen

Výtvarný ateliér je zábavný a inspirativní kroužek, na kterém děti pracují z nejrůznějšími materiály - korálky, drátky, papírem, textiliemi... každá lekce je plná nápadů. Děti na kroužku rozvíjí jemnou motoriku. Nabízíme ve spolupráci s portálem www.krouzky.cz.